فروشگاه آنلاین لوازم یدکی خودرو

تماس گرفتن 982144248082+ ایمیل : info@teleyadak.ir
0 آیتم ها۰ تومان

سبد خرید شما خالی است.

سیاست حریم خصوصی

سیاست حریم خصوصی تله یدک خود را همواره پایبند به صیانت از حریم شخصی کاربران محترم میداند.
جهت ارائه خدماتی مطمئن و با کیفیت و امن، در فرآیند خرید، ثبت نظرات شخصی یا استفاده از سایر امکانات وب سایت تله یدک ، ممکن است اطلاعاتی از کاربران خواسته شود. فرض تله یدک بر این است که آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری بوده و لذا تنها کانال مکاتبه با مشتری خواهد بود. درصورت علاقمندی مشتری به تغییر نام، آدرس یا تلفن برای یک خرید خاص، مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل کالا درج نمایند تا تله یدک تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده نماید.

از آنجا که کلیه فعالیتهای تجاری تله یدک قانونی و منطبق با قوانین تجارت الکترونیک می باشد، جهت پردازش سفارشات و ارسال کالاها، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل را از کاربران درخواست می نماید تا طی فرایند خرید، فاکتور صادر گردد .. ممکن است تله یدک از برخی از اطلاعات درج شده توسط کاربران، جهت ارتباط با مشتریان، تحقیقات بازار و یا بهبود وب سایت استفاده نماید.

تله یدک جهت اطلاع رسانی اخبار و رویدادها و خدمات ویژه یا سیاستهای پیشبرد فروش(پروموشن)، ایمیل یا پیامک برای کاربران سایت ارسال خواهد نمود، که درصورت عدم علاقمندی کاربران به دریافت آنها، می توانندعضویت دریافت خبرنامه را در پروفایل خود لغو نمایند.
صیانت از رمز عبور، به عهده کاربر بوده و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، به کاربران توصیه می گردد از ارائه آن به اشخاص دیگر خودداری نمایند. هویت شخصی کاربران برای تله یدک جزء اطلاعات محرمانه خواهد بود و اطلاعات شخصی آنان به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌گردد، مگر در مواردی که به دستور و حکم قانونی ناچار به ارائه به مراجع ذی‌صلاح باشد.

درصورت بروز هرگونه مزاحمت با نام تله یدک ، کاربران محترم میتوانند موارد را از طریق ایمیل info@teleyadak.ir یا تلفن 02144204463 اطلاع داده و پیگیری نمایند.
تله یدک حق تأیید یا عدم تأیید نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین کشور و وب سایت و رعایت عرف جامعه، برای خود محفوظ می دارد. در ضمن درصورتیکه نظر ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق مجرمانه باشد، تله یدک می‌تواند با تکیه بر اطلاعات ثبت شده، اقدام به پیگیری قانونی نماید.

تله یدک مشابه دیگر وب سایت‌ها IP و کوکی‌ها را جمع آوری و استفاده می‌کند، اما سیستمها و استراتژی های امنیتی و پروتکل ها و روشهای مدیریت دیتاهای تله یدک به گونه ای طراحی شده اند که از دسترسی های غیر قانونی جلوگیری بعمل آورند.

تله یدک امیدوار است کاربران محترم خریدی مطمئن، امن و رضایت بخش را با ما تجربه کنند و در این راستا از هیچ تلاشی در حفظ و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی مشتریان فروگذار نخواهند کرد.